Vít Kadlec

Nejmladším členem extraligového "Béčka" NH Ostrava je Vít Kadlec. Vít se stolnímu tenisu věnuje od svých sedmi let. Tento mladý hráč původem z hlavního města si stolní tenis poprvé vyzkoušel v jednom z pražských klubů, a to v pražské Elizze.

Z Elizza Praha následně přestoupil před několika lety k nám do Ostravy, kde působí dodnes. Mezi jeho úspěchy patří např. titul Mistra ČR U21 nebo Vícemistr ČR mužů a žen v mixu. Dále se může Vít pyšnit titulem několikanásobný Mistr ČR v družstvech a také Vícemistr Evropy v družstvech. Na mezinárodní scéně dosáhl ještě na bronzovou medaili na okruhu mládežnického WTT v Maďarsku.

Cíle do budoucna má Vít jasné. Má v plánu podávat co nejlepší výkony v Extralize a také se umístit na MČR mužů a žen, které se letos uskuteční v jeho rodném městě. Do budoucna by chtěl okusit atmosféru německé Bundesligy nebo polské Superligy. Dále by se také chtěl prosadit na evropské, a samozřejmě, světové scéně. A my ho v tom rozhodně podpoříme.