Pro veřejnost

Permanentka na sezonu 2024/2025

Máte v plánu chodit na extraligové zápasy, ale nebaví Vás platit vstupné? Kupte si permanentku

Nejen, že budete mít vstup na všechny extraligové zápasy včetně play off zdarma, ale také na Vás budou čekat výhodnější ceny v našem bistru a pokud budete chtít, tak Vaše první pití je na nás. Tím všechny výhody ale nekončí. Se zakoupenou permicí budete mít také větší šanci na výhru v tombole a v námi pořádaných soutěží, tak rozhodně dlouho neotálejte, jelikož máme pouze omezený počet.

Zarezervovat permanentku můžete na našem eshopu, na který se dostanete kliknutím na červené tlačítko níže.

Pořádané akce

Přijď si k nám pinknout !!!

V rámci práce s dětmi chceme informovat, že

Hledáme děti ve věku od 4 do 8 let.

PŘIJÍT SE PODÍVAT MŮŽETE KAŽDÉ ÚTERÝ A ČTVRTEK OD 15:30 A STŘEDU OD 18:00

Najdete nás na ulici Varenská 3098/40a (Areál TJ Ostrava)

Pokud máte zájem, můžete se nám ozvat na:

email: tomanova.tamara@seznam.cz

Rezervace stolu

Přijďte si k nám zahrát a vyzkoušet si tak jeden z nejrozšířenějších sportů světa. Stačí si k tomu pouze zarezervovat místo v naší herně, vzít si s sebou pálky a míčky a zábava může začít.

Sledujte nás na sociálních sítích

Sledujte nás na našem Instagramu, Facebooku nebo také na Tik Toku, aby vám neutekly nejzajímavější novinky, nejlepší výměny našich extraligových utkání a mnoho dalšího.

Instagram Icon Link
Facebook Icon Link