Patrik Klos

Hlavní oporou "A" týmu, tedy týmu TJ Ostrava KST je v mužské extralize Patrik Klos.

Odchovanec ostravského "Mittalu" dostal poprvé do ruky pingpongovou pálku v 8 letech v Dolním Benešově. Od svých 12 let následně hrál právě pod svým aktuálním klubem, TJ Ostrava KST. V ostravském sportovním areálu strávil přibližně osm let. Následně se rozhodl pro dvouleté angažmá v německém SV Union Velbert. Poté strávil jednu sezónu v Hodoníně a následně se vrátil do svého mateřského klubu, ve kterém hraje dodnes.

Mezi jeho největší úspěchy na domácí scéně patří titul juniorského vícemistra ČR jednotlivců v letech 2015 a 2016. Co se týče jeho mezinárodních úspěchů, tak Patrik získal v roce 2013 zlatou medaili na Mistrovství Evropy kadetů v Ostravě v družstvech po boku Jiřího MARTINKA a Tomáše POLANSKÉHO. V roce 2016 pak přidal do své sbírky i stříbrnou medaili z družstev, kterou získal na ME v Zahřebu.

Patrikův cíl do budoucna je titul v české extralize, ke kterému měl nejblíže v sezóně 2021/2022, kdy po boku Adama Štalzera a Tomáše Martinka obsadil tým 4. místo.