Ondřej Bajger

Ondru Bajgera jistě nemusíme představovat. Tomuto členovi široké rodiny Bajgerů byl ping pong představen v pěti letech. 

Do svých 18 let působil ve svém aktuálním klubu a následně, jako spousta mladých a talentovaných hráčů, odjel hrát do Německa. Tam působil v klubu TTC Seligendstad a Maniz 05. Následně se vrátil zpět do ČR, kde oblékl dresy Hradce Králové, pražské Kotlářky, ostravského TTC 2016 a v neposlední řadě také SKST Baníku Havířov. Od sezóny 2023 / 2024 se však navrátil do svého mateřského klubu. 

Ondřej Bajger má na svém kontě řadu úspěchů. Mezi ty největší patří bronzová medaile z Mistrovství Evropy juniorů v družstvech, bronz a stříbro z MEJ v mixu, nebo bronzová medaile z TOP 10 Evropy v kategorii kadetů. Ondra má také spoustu úspěchů z univerzitních let, kdy 2x dosáhl na titul Univerzitní mistr Evropy ve čtyřhře a 2x se umístil na bronzovém stupínku na Univerziádě ve dvouhře. 

Na domácí scéně dosáhl několika titulů Mistra ČR napříč všemi kategoriemi (jednotlivci, čtyřhra, mix i družstva) a také získal titul Mistra ČR v klubové soutěži v dresu TTC Ostrava 2016.

Jelikož je tento hráč v posledních letech poznamenán častými a vážnými úrazy, tak jeho hlavní cíl do budoucna je 100% kondice.