Mládež

Poslední boje o titul pro letošní sezonu jsou za námi. Na posledním domácím šampionátu se utkali kadeti a junioři v soutěži družstev. Na tomto již tradičním turnaji se pravidelně umisťujeme na stupních vítězů a letos tomu nebylo jinak.

Uplynulý víkend se v Mostě uskutečnilo Mistrovství ČR kategorie U19. Pod taktovkou našich trenérů jsme dokázali získat tři cenné kovy, bohužel však ani jeden titul. Nejblíže k němu byli Vít Kadlec a Jindřich Morávek, kteří se ovšem museli poklonit svým soupeřům.

V týdnu od 27. května do 2. června probíhá v NTC Havířov světový okruh WTT Youth Contender, na který se sjela spousta hráčů a hráček z celého světa. Během první poloviny týdne se odehrály soutěže děvčat. V obrovské konkurenci elitních evropských a světových hráček jsme mohli vidět také dvě naše, Elen Galetkovou a Helenu Sommerovou.

Poslední dubnový týden se konal světový mládežnický okruh WTT Youth Contender. Tentokrát se mladí evropští a světoví hráči a hráčky sjeli do belgického Spa a francouzských Metách. Česká republika měla samozřejmě veliké zastoupení, ve kterém byla vidět také naše ostravská dvojice, Vít Kadlec a Helena Sommerová. A právě jeden z dvojice se zasloužil o...

Již uplynulý víkend byl ve znamení jedné z největších pingpongových akcí roku. Po konci základní části Extraligy mužů a žen totiž tradičně probíhá Mistrovství České Republiky mužů a žen. V letošní sezóně tomu nebylo jinak. Tentokrát se šampionát uskutečnil v hlavním městě, konkrétně ve Sportovním Centru v Řepích.

Druhý březnový víkend byl ve znamení posledních Bodovacích Turnajů Mládeže pro sezonu 2023/2024. Hráči a hráčky se tak letos naposled utkali o medaile a body do žebříčku z této série turnajů. Tentokrát se všichni sjeli na Velkou cenu města Hustopečí a na 38. ročník Turnaje přátelství do Hluku. U příležitosti těchto dvou turnajů nemohla chybět a...