"A" tým se stále trápí

19.02.2024

V pátek 16. 2. své extraligové utkání také naše "áčko," TJ Ostrava KST. Ti jeli o důležité body bojovat do Prahy, kde se utkali s KT Praha. Bohužel však naši hráči na vítězství nedosáhli a tak se stále trápí na posledním místě extraligové tabulky.

Do Prahy jsme sice přijeli v nejsilnější možné sestavě, nicméně i tak to na soupeře nestačilo. V první dvouhře vyzval domácí Martin Koblížek našeho Radima Morávka. V napínavém zápase rozhodovaly maličkosti a pevnější nervy, které měl bohužel lepší hráč domácích. Martin Koblížek zvládl dvě těsné koncovky získat na svou stranu a zápas si tedy dokázal pohlídat. Výhrou 3:1 na sety poslal domácí do vedení.

O druhý zápas se postarali nejmladší z pražských hráčů, Martin Šíp a nejzkušenější z těch našich, Patrik Klos. V tomto případě byly zkušenosti lepší než mládí a Patrik Klos výhrou 3:1 dokázal srovnat stav utkání.

O vedení šli bojovat Filip Delinčák a Ondřej Bajger. I tento zápas skončil poměrem 3:1, nicméně z vítězství se opět mohl radovat domácí hráč, který tak svůj tým poslal do vedení.

Možnost srovnat stav utkání měl Patrik Klos, který však ale nestačil na skvěle hrajícího Martina Koblížka. Souboj jedniček obou týmů tak dopadl znovu lépe pro domácí hráče, které si tak připsalo důležité vítězství 3:1.

Pro naše hráče to byl jeden z velice důležitých zápasů před závěrem základní části sezóny, jelikož se stále drží na posledním místě. Ačkoliv mají stejný počet bodů jako předposlední Hradec Králové, tak v náš neprospěch hraje fakt, že máme dvě odehraná utkání navíc. Velice důležitý zápas, který prakticky rozhodne o tom, kdo bude bojovat o udržení v soutěži proběhne už tento pátek, 23. 2. od 18:00, kdy právě družstvo TJ Ostrava KST vyzve soupeře z Hradce Králové.

V tomto utkání budeme potřebovat každého fanouška, tak určitě doražte naše borce podpořit a přijďte jim dodat sílu.

Kompletní výsledky:

TJ Ostrava KST - KT Praha: 1:3