Extraliga mužů

Před startem letošní sezony, bylo toto mužstvo pasováno na "A" tým našeho klubu. Bohužel se mu v nejvyšší české soutěži příliš nedařilo a po konci základní části naše družstvo TJ Ostrava KST obsadilo desátou příčku.

Ve čtvrtek 12.4. se uskutečnilo 2. kolo čtvrtfinále mužské extraligy mezi NH Ostrava a SF SKK El Niňo Praha. Domácí si z Prahy přivezli vítězství a měli tak výhodu jak prostředí, tak i výsledku. A využili ji všemi deseti.

Poslední kolo základní části Extraligy mužů je za námi. A opět se v tomto kole hrálo o všechno. Náš "A" tým, TJ Ostrava KST, bojovalo o 9. příčku na dálku s hradeckým Sokolem a NH Ostrava o účast v play off. Ne všem se ale dařilo podle plánu.

Další kolo nejvyšší české soutěže je za námi a oba naše celky tak mají za sebou svá utkání. Ve čtvrteční předehrávce 17. kola se náš "A" tým, TJ Ostrava KST utkalo na půdě našeho městského rivala, TTC Ostrava 2016. "Béčko" své utkání odehrálo o den později na severu Čech. Jak si vedly naše celky?

Dnes se uskutečnilo 15. kolo extraligy mužů. Doma na Varenské ulici se ve veledůležitém utkání představil "A" tým, TJ Ostrava KST, který vyzval soupeře z Hradce Králové. NH Ostrava na svůj zápas zavítala do hlavního města, kde se utkali na stolech pražského El Niňa.

V pátek 16. 2. své extraligové utkání také naše "áčko," TJ Ostrava KST. Ti jeli o důležité body bojovat do Prahy, kde se utkali s KT Praha. Bohužel však naši hráči na vítězství nedosáhli a tak se stále trápí na posledním místě extraligové tabulky.

V pátek 16. 2. se na Varenské ulici uskutečnilo 14. kolo nejvyšší české soutěže mužů. Domácí NH Ostrava hostila silného soupeře a úřadujícího Mistra ČR, HB Ostrov Havlíčkův Brod.

V pondělí se uskutečnilo 13. kolo extraligy mužů, ve kterém domácí TJ Ostrava KST hostilo soupeře z Havířova. Naši hráči sice nebyli favorité, nicméně na stolech nechali vše. Bohužel to však na skvěle hrající Havířov nestačilo.

V pátek 19. 1. se uskutečnila také předehrávka 16. kola, ve kterém NH Ostrava vyzvala stejného soupeře, jako o den předtím vyzvali jejich spoluhráči, SKST Chodov. Obě mužstva byla více než skvěle rozehraná a naladěná na vítězství, takže šlo očekávat velmi vyrovnaný a napínavý souboj. Vítěz však mohl být jen jeden.